گروه سرگرمی، تفریحی و بازی هونامیک زیر مجموعه هلدینگی است که بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه برندسازی، تبلیغات، توسعه تجارت، بازاریابی و فروش دارد. با توجه به فعالیت‌های تبلیغاتی مجموعه و همکاری با مشتریان عزیز در حوزه اسباب بازی و همچنین تکیه بر تیم طراحی و خلاقیت بر آن شدیم که در راستای ایجاد سرگرمی، بازی و تفریح برای مردم کشور عزیزمان گام جدیدی برداریم. برآیند فعالیت‌های فوق منجر به تشکیل گروه سرگرمی، تفریحی و بازی هونامیک گردید که خط مشی اصلی آن ایجاد تفریح، سرگرمی و بازی برای مخاطبین خود می‌باشد. برنامه‌ها و محصولات تولید شده در گروه هونامیک، ثمره تلاش تیم‌های جوان و خلاق ایرانی می‌باشد که ضمن جنبه‌های تفریحی و سرگرمی آن، حوزه‌های آموزشی را نیز در بر خواهد گرفت. امید است در راستای سرگرمی، تفریح و بازی بتوانیم گام‌های موثر و جذابی را برای هموطنان خود ایجاد کنیم.

گروه سرگرمی، تفریحی و بازی هونامیک زیر مجموعه هلدینگی است که بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه برندسازی، تبلیغات، توسعه تجارت، بازاریابی و فروش دارد.

با توجه به فعالیت‌های تبلیغاتی مجموعه و همکاری با مشتریان عزیز در حوزه اسباب بازی و همچنین تکیه بر تیم طراحی و خلاقیت بر آن شدیم که در راستای ایجاد سرگرمی، بازی و تفریح برای مردم کشور عزیزمان گام جدیدی برداریم.

برآیند فعالیت‌های فوق منجر به تشکیل گروه سرگرمی، تفریحی و بازی هونامیک گردید که خط مشی اصلی آن ایجاد تفریح، سرگرمی و بازی برای مخاطبین خود می‌باشد.

برنامه‌ها و محصولات تولید شده در گروه هونامیک، ثمره تلاش تیم‌های جوان و خلاق ایرانی می‌باشد که ضمن جنبه‌های تفریحی و سرگرمی آن، حوزه‌های آموزشی را نیز در بر خواهد گرفت.

امید است در راستای سرگرمی، تفریح و بازی بتوانیم گام‌های موثر و جذابی را برای هموطنان خود ایجاد کنیم.