غرب مرده

مثل همیشه در غرب، جنگ و جدال بر سر بدست آوردن ثروت و قدرت است.

گروهی از تیراندازها تصمیم می‌گیرند تا قدرت را بدست آورند و در نهایت یک نفر برنده خواهد شد.

بازی غرب مرده یک بازی کاملا ایرانی بوده و توسط گروه سرگرمی تفریحی و بازی هونامیک طراحی گردیده است.

طراحی‌های گرافیکی بازی غرب مرده نیز توسط گروه برش انجام گردیده است.

ما مفتخریم که بازی‌ای ارائه کنیم که بتواند باعث سرگرمی و شادی در محافل خانوادگی و کافه بازی ها گردد.

بازی غرب مرده در حدود 15 الی 20 دقیقه طول میکشد و به این خاطر بازی جذاب و مهیجی است که حتی در زمان ها و فرصت های کم نیز قابل اجراست.

این بازی برای جمع های 2 الی 10 نفره طراحی گردیده است. یکی از بهترین های این بازی است چون با حداقل تعداد نفرات نیز میتوان بازی کرد و لذت برد.

جزئیات بازی:

این بازی شامل 11 مدل کارت مختلف میباشد که بعضی کارت ها نیز اشکال گوناگونی دارند.  در مجموع بازی 126 کارت را شامل میباشد که هرکدام با توجه به اکشن های اعمال شده توسط انها باعث مهیج شدن بازی میشود.

توضیح کلی:

هدف این بازی زودتر به اتمام رساندن کارت‌های موجود در دست هر بازیکن است. هر بازیکن با توجه به کارت های تقسیم شده در ابتدای بازی باید به گونه ای عمل کند و از اکشن های کارت های خود در لحظات درست استفاده کند تا هم نگذارد که بازیکنان دیگر برنده شوند و هم اینکه کارت های خود را به اتمام برساند.

مدل های بازی:

این بازی را می توان به دو صورت مختلف انجام داد.

  1. در صورتیکه وقت برای بازی دارید می توانید با توجه به امتیاز بندی کارت ها آن را انجام داده و کسی که کمترین امتیاز منفی را داشته باشد برنده است.
  2. در صورتیکه وقت محدودی داشته باشید میتوانید هر دست که یک نفر برنده می شود امتیاز کتبی به آن بدهید و در ابتدای بازی تایید کنید که چند دست می‌خواهید بازی کنید. امتیاز هارا اعلام کرده و هرکس که بیشترین دست را برنده شد او برنده نهایی است.