12 اسکین کمیاب فورتنایت

اگر تمام لوازم آرایشی مورد نیاز برای داشتن ظاهری مضحک و عجیب در بخش خودنمایی پایانی خود ندارید، رسیدن به Victory Royale چه فایده‌ای دارد؟

دقیقاً به همین خاطر است که انبوهی از بهترین اسکین فورتنایت وجود دارند تا شما را از سایر بازیکنان متمایز کند، این اسکین‌ها از طراحی‌های غیر عادی با هزینه کم شروع می‌شود تا اسکین‌های پر زرق و برق و افسانه‌ای‌.

در ادامه با چند اسکین خفن فورتنایت آشنا میشید.

1.اسکین CHIEF HOPPER

Jim Hopper نه تنها رئیس پلیس منطقه‌ای در خارج از شهر Hawkins، Indiana هست. اختیار خود را در منطقه Epic Games هم نشان داده. این اسکین که متعلق به مجموعه Fortnite Stranger Things می‌باشد، باعث خواهد شد که اسکین Demogorgons از ترس به نقشه Upside Down بازگردد.

2.اسکین SKULL TROOPER

به نظر می‌رسد که محبوبیت Skull Trooper مانند لباس هالووین ارزان قیمت، ریشه در عمر طولانی آن داشته باشد. این اسکین، در یکی از اولین ایونت‌های فصلی بازی به طور موقت ارائه می‌شود و تقریباً به مدت یک سال در فورتنایت موجود نخواهد شد. این امر باعث شده که Skull Trooper به یکی از کمیاب‌ترین اسکین‌های فورتنایت تبدیل شه.

 3.اسکین RENEGADE RAIDER

این اسکین نیز داستان مشابهی دارد. با داشتن این اسکین، تبدیل به یک خلبان جنگنده باحال با صورت رنگ شده می‌شوید. این لباس برای بازیکنانی که در فصل ۱ به سطح ۲۰ رسیده بودند، با قیمت ۱۲۰۰ V-Bucks در دسترس قرار گرفت. اما از همان زمان تاکنون بازنگشته است.

4.اسکین THE REAPER

بازیکنی که اسکین The Reaper – لباسی شبیه به John Wick – را به تن می‌کند، یعنی در فصل سوم Battle Pass به رده ۱۰۰ رسیده است. این بدان معنی است که آن‌ها یا واقعاً خوب بودند، یا فرصت زیادی در اختیار داشتند.

5.اسکین JOHN WICK

 

متناوباً، اگر دوست دارید واقعاً شبیه John Wick باشید، می‌توانید اسکین واقعی آن را از طریق ایونت Wick’s Bounty با مدت زمان محدود به دست آورید. اسکین‌هایی که مدت زمان محدود دارند، معمولاً بازمی‌گردند، پس در صورتی که از این اسکین غافل شدید، مطمئناً باز هم موجود خواهد شد. صرف نظر از این موضوع، اگر قدرت خرید آن را دارید، به هیچ وجه از آن غافل نشوید.

مقاله زیر را هم مطالعه کنید:

5 کنسول بد

6.اسکین DARK BOMBER

 

Dark Bomber خواهر Brite Bomber است و با توجه به ظاهر فوق‌العاده و کمیابی که دارد، با قیمت ۱۲۰۰ V-Bucks – یک معامله کامل – در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

7.اسکین SENTINEL

 

به دست آوردن این اسکین، به اندازه بعضی از اسکین‌های موجود در این لیست دشوار نیست – Sentinel اسکین رده ۱ فورتنایت از فصل نهم است – اما قطعاً خیره ‌کننده و جذاب است. Sentinel یک مرغ ربات تهاجمی است که در دسته لباس‌های افسانه‌ای قرار می‌گیرد.

8.اسکین TRICERA OPS

 

جناس، این چیزی است که می‌خواهیم. جناس و شمایلی از دایناسورها. در حال حاضر، مانند Skull Trooper، از کیفیت دوخت این لباس افسانه‌ای با توجه به قیمت ۲۰۰۰ V-Bucks آن مطمئن نشده ‌ایم، اما با این حال، شدیداً به پوشیدن لباس‌های ماقبل تاریخی علاقه داریم. این اسکین تنها به دفعات انگشت شماری در لیست محصولات فروشگاه فورتنایت قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث می‌شود که تقریباً کمیاب باشد.

9.اسکین X-LORD

 

این اسکین در واقع شکل دیگری از اسکین Rust Lord است که در روزهای ابتدایی فورتنایت وجود داشت و از چند جهت اسکین بسیار خوبی محسوب می‌شود: خال‌کوبی‌های جالب، تعداد زیادی از استایل‌های متفاوت و در دست داشتن ابزاری شبیه به اره برقی.

10.اسکین BLACK KNIGHT

 

اسکین Black Knight، به عنوان پاداش در اختیار بازیکنانی قرار می‌گرفت که در دومین Battle Pass فورتنایت به سطح ۷۰ می‌رسیدند. چشمان قرمز رنگ آن، به اندازه‌ای ترسناک بود که در بتل رویال، لرزه به اندام بازیکنان کهنه ‌کار نیز می‌انداخت. از آنجایی که این اسکین یک Battle Pass انحصاری است و فورتنایت در آن زمان کاربران کمتری داشت، این روزها به ندرت می‌توان کسی را دید که با این لباس در نقشه پرسه می‌زند.

بهترین اسکین فورتنایت

11.اسکین RAVEN

 

اسکین Raven فقط از نظر ظاهری جذاب نیست، بلکه یکی از کمیاب‌ترین اسکین‌های فورتنایت نیز محسوب می‌شود. این اسکین افسانه‌ای پرنده مانند، در طول تاریخ خود تنها ۵ دفعه در فروشگاه ظاهر خواهد شد. بنابراین ۲۰۰۰ V-Bucks آماده برای خرید آن در نظر داشته باشید.

بهترین اسکین فورتنایت

12.اسکین LOVE RANGER

 

این اسکین بخشی از مجموعه Royal Hearts است که شرط می‌بندیم. عاشق این لباس خواهید شد. این اسکین افسانه‌ای فورتنایت که ۲۰۰۰ V-Bucks قیمت دارد. معمولاً در روزهای ولنتاین ظاهر می‌شود. اما هیچوقت در زندگی واقعی از تیروکمان برای عشق خود استفاده نکنید.

بهترین اسکین فورتنایت

برای اطلاعات بیشتر از بازی فورتنایت کلیک کنید.

 

[ faraz_gol ]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.