امروز میخواهیم درباره تمامی بازی هایی که تا الان سوپرسل ساخته است برایتان بگوییم.

بازی های ساخته شده:

Clash Royale:

این بازی در سال 2016 میلادی توسط سوپرسل منتشر شده است.به گفته برخی افراد این بازی تا مدتی دیگر جای کلش آف کلنز را میگیرد.

Clash Royale برگرفته از کاراکتر های بازی کلش اف کلنز می باشد این بازی آنلاین چند نفره میباشد.برخی از ویژگی های این بازی میتوان به ارتقا ساختمان ها، سربازان،هیرو ها و دریافت کارت های امتیازی جدید اشاره کرد.سبک بازی این بازی به صورت کارتی است.

شخصیت های کلش رویال : Princes, Knights,Baby Dragons و بقیه کاراکتر های بازی می باشند.

همچنین در سال 2017 به بازی قابلیت 4 نفره بازی کردن هم اضافه شد! این قابلیت جدید تحولی در هیجان انگیزتر شدن کلش رویال ایجاد کرد.
کلش رویال بازی محبوب سوپرسل

Boom Beach:

این بازی در سال 2014 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این بازی به صورت دریایی است که شما در یک جزیره هستید و باید به جزیره های دیگر حمله کنید.

در هر بار که شما جزیره ای را از بین میبرید به شما در اولین بار منابعی از آنچه برای شما قابل ذخیره می باشد را می دهند. حتی برخی جزایری وجود دارند که فقط منابع دست میکنند که شما با غارت آن مناطق میتوانید از آن منابع استفاده کنید.
توضیحات بوم بیچ

Clash of Clans:

بازی clash of clans در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است،این بازی تا کنون جزو یکی از بهترین بازی های سوپرسل بوده است.

در این بازی شما رهبری دهکده ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس.

اکسیرها توسط کالکتورها تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت دهکده شما دارند.  برای ارتقا سربازان و ساختمان ها به اکسیر ها و سکه ها نیاز بسیاری دارید.در ادامه پیشرفت شما  اسپل فکتوری نیز دریافت میکنید که اسپل های سطح شما را برایتان میسازد.

همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر دهکده ها منابع آن ها را غارت کنید. طلا نیز توسط گلد ماین به دست می‌آید.

اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در دارک باراکس ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای هیروها و همچنین شارژ کردن اینفرنوتاورها استفاده می‌شود.

در سال 2017 بعد از آپدیت عظیم کلش اف کلنز  یک دهکده ی جدید با نام بیلدربیس اضافه شد ، همچنین برخی کاراکترهای کلش رویال هم به بازی اضافه شد.
آیکون جدید کلش اف کلنز

Hay Day:

بازی هی دی در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.این بازی هم بازی بسیار خوبی است ولی مانند بقیه بازی ها نیست.

در این بازی شما صاحب یک مزرعه هستید. که باید از آن محافظت کنید و محصول بکارید،و به خریداران محصول بفروشید و…..

با بالا رفتن XP شما قادر به ساختن دستگاه‌ها و ایجاد حیوانات جدید و درست کردن مواد غذایی جدید هستید.در این بازی شما می‌توانید با فروختن مواد غذایی محصولات و از طریق کشتی درآمد کسب کنید.

در این بازی کشتی، چت، معدن و ماهیگیر آزاد نیستند که شما با بالابردن XP قادر به آزاد کردن آن‌ها هستید.

بازی مزرعه داری سوپرسل هی دی

Brawl Stars:

بازی برول استارز در سال 2017 در یک سوپرایز و بصورت ناگهانی رونمایی شد.این گیم جدید با بازی های فعال سوپرسل به کلی متفاوت است.در عکس های اولیه گمان میرفت شبیه به کلش رویال باشد.ولی در رویداد زنده که رونمایی شده متوجه ی یک مولتی پلیر چند نفره و هیجان انگیز شدیم!

در واقع شخصیت مختلفی در بازی وجود دارد که با انتخاب هرکدام میتوانید بصورت آنلاین با رقبا مبارزه بپردازید.همچنین مودهای بسیار جذابی برای این بازی وجوئد دارید که در توضیحات کامل Brawl Stars قابل مشاهده است.

برول استارز در حال حاضر برای اپل و تنها کشور کانادا قابل دسترس میباشد! خبر های ضد و نقیضی در مورد کنسل شدن بازی و … داده میشود.از طرفی گفته میشود در مرداد 95 این بازی بصورت جهانی برای تمامی کشور ها و سیستم عامل اندروید منتشر شد.

برول استارز

 

[ faraz_gol ]

لطفا متن درباره نویسنده را در وردپرس ، بخش شناسنامه کاربری تکمیل نمایید .

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.